O nás

Team CK Real

Team CK Real

Vážený klient,
vítame Vás na webovej stránke Cestovnej kancelárie Real.

Cestovná kancelária Real pôsobí na trhu cetovného ruchu v Galante od roku 1992.

Sme autorizovaným predajcom zájazdov a teda ponúkame Vám výber zájazdov od vyše 100 renomovaných partnerských cestovných kancelárií, pôsobiacich na Slovensku, v Rakúsku, v Čechách i v Maďarsku. Práve táto široká paleta zájazdov nám dáva možnosť ušiť Vám dovolenku na mieru podľa Vašich predstáv. Obchodní partneri, s ktorými spolpracujeme na základe zmluvy o obchodnom zastúpení, sú poistení proti úpadku. Všetky zájazdy si u nás viete zakúpiť za rovnakú cenu a uplatňujeme všetky aktuálne zľavy  ako first a last minute, vernostné, skupinové, senior, jubilant zľavy, deti zdarma, rôzne kupóny, firemné poukážky a ich kombinácie ako u touroperatora, ktorý zájazd organizuje. Zohľadňujeme aj poukážky spoločnostiBenefit Plus.
Pre našich zákazníkov máme navyše pripravené darčekové balíčky z vlastných prezentačných predmetov.

V našej ponuke nájdete pobytové, poznávacie a exotické zájazdy, lyžiarske a wellness pobyty, detské tábory, skupinové, tematické a firemné zájazdy do celého sveta ako aj ubytovanie
doma i v zahraničí. Pre firmy a školy zabezpečíme zájazdy podľa konkrétnych požiadaviek.
Rešpektujeme všetky priania a vypracujeme atraktívny program.
K našim štandardným službám patrí predaj leteniek, autobusových lístkov, vstupeniek a cestovného poistenia. Ďalej zabezpečujeme víza, transfery a parkovacie karty.
V našich kanceláriách si viete zakúpiť najlacnejšie letenky do rôznych euróskych destinácií a uhradiť ich platobnou kartoualebo v hotovosti.
Pre Vašich blízkych, ktorých chcete obdarovať formou dovolenky, pripravíme darčekovú cestovnú poukážku Real v ľubovoľnej hodnote, ktorú môžu využiť podľa vlastného výberu počas kalendárneho roka.

Prostrdníctvom vyhľadávania zájazdov priamo z online rezervačných systémov Vám rýchlo vieme pripraviť kompletné cenové kalkulácie s prepočítanými zľavami, povinnými a fakultatívnymi príplatkami. Dostanete od nás vždy najširšiu a najvýhodnejšiu ponuku, ktorá je aktuálne na trhu.
Poskytujeme jednoduchý proces kúpy zájazdu. Naši klienti využívajú možnosť zabezpečenia zájazdu aj formou e-mailovej komunikácie a online bezhotovostným stykom. Vychádzame tak v ústrety tým, ktorým pracovné povinnosti neumožňujú osobnú návštevu našich pobočiek, ale s dôverou sa na nás obrátia ohľadom výberu destinácie pre vlastnú dovolenku.

Zúčastňujeme sa rôznych pracovných ciest našich obchodných partnerov, osobne sme vyskúšali služby množstva hotelov doma i v zahraničí. Poskytujeme overené informácie o destináciách,
fotodokumentáciu, dlhoročné skúsenosti, osobný profesionálny prístup a spoľahlivosť. V našej kancelárii sa dohovoríte aj po anglicky a maďarsky.

Budeme radi, ak sa obrátite na nás s výberom Vašej dovolenky.
Tešíme sa na Vašu návštevu.
tím Cestovnej kancelárie Real